Arašidy

Efektívna sledovateľnosť

Vďaka neustálej kontrole big bagov a čísel šarží vieme presne určiť deň a pracovnú smenu kedy bolo každé vrece spracované, osobu zodpovednú za kontrolu kvality, skladovanie tovaru vo farmarskych zásobách, kam boli odoslané ako aj pole na ktorom boli arašidy vypesované.

Analýza kvality Big Bagov

Ako preventívne opatrenie vykonávame prostredníctvom nášho oddelenia kvality fyzické kontroly každého big bagu ktorý spracovávame , pričom skúmame parametre ako % cudzorodných látok, % zlomených alebo olúpaných arašidov atď.

Spotting analýza

Zaviedli sme systém určený na detekciu potenciálnych škvŕn ktoré sa môžu vyskytnúť počas procesu pečenia alebo praženia. Táto analýza sa vykonáva pre každú šaržu, ktorá sa spracováva v našich závodoch a jej výsledok sa pripája k obvyklým kontrolám kvality.
Vďaka tejto službe, ktorú nazývame „spotting“ garantujeme našim klientom optimálny výsledok procesu praženia alebo pečenia s Estilo Real arašidmi.

Špecializujeme sa na dovoz a distribúciu arašidov z Argentíny, ktorá je prvým svetovým vývozcom arašidov a najväčším dodávateľom excelentnosti do Európskej únie. Naše arašidy sú pestované a lúpané v Cooperativa Arroyo Cabral, ktoré bolo založené pred 70 rokmi skupinou talianskych farmárov v provincii Córdoba na pôde ideálnej na pestovanie arašidov. Osobne sme prítomní v Argentíne, aby sme overili, či sa pestovanie arašidov vykonáva v súlade s integrovanými a trvalo udržateľnými poľnohospodárskymi postupmi. Vďaka nášmu logistickému partnerovi Paulovi Mirrorovi a jeho vysoko špecializovanému tímu so sídlom v Taliansku uspokojujeme aj tie najnáročnejšie potreby našich zákazníkov v Európe. Garantujeme transparentný, kvalitný dodávateľský reťazec bez sprostredkovateľov s možnosťou úplného sledovania našich arašidov.

Untitled design(31)
Pestovanie
Arašidy sú pestované v Córdoba v Argentíne na pôde ideálnej pre pestovanie arašidov.
we-import2
Import
Importujeme výberové arašidy a garantujeme kompletnú transparentnosť pre našich klientov.
we-deliver1
Doručovanie
Doručujeme v rámci Slovenska a Európy.

Surové arašidy (s kožou)

Používa sa na výrobu snackov. Čisté suché a zdravé arašidy vynikajúcej chuti a bez kontaminantov a aflatoxínov.

38-42
38 - 42
40-50
40 - 50
50-60
50 - 60
60-70
60 - 70
70-80
70 - 80
80-100
80 - 100

Blanšírované

Surové arašidy bez šupky, určené na použitie vo výrobkoch, ktoré je potrebné pražiť
Clean dry and healthy peanuts of excellent taste and free from contaminants or aflatoxins.

BLANCHEADO_38-42
38 - 42
BLANCHEADO_40-50
40 - 50
BLANCHEADO_50-60
50 - 60
BLANCHEADO_SPLIT
Split

Peanuts Birdfood

Malé arašidy určené na kŕmenie vtákov

BIRDFOOD

Protokol kvality Estilo Real

Naše arašidy sa pestujú na argentínskych poliach v súlade so správnou poľnohospodárskou praxou a sú vyberané podľa noriem vysokej kvality. Naša továreň na arašidy zaviedla a certifikovala GMP, HACCP a BRC. Vďaka spojenectvu s Cooperativa de Arroyo Cabral Ltda. má Paul Mirror oddelenie kvality a laboratórium venované kvalite a neustálemu zlepšovaniu, vybavené modernými nástrojmi, ktoré umožňujú vykonávanie kľúčových kontrolných procesov, ktoré kvalifikujú naše arašidy ako Estilo Real.

sk_SKSlovak